+90 538 208 64 19

Sosyal Medyada Biz}

İkinci El Mobilya Takımı

İkinci El Mobilya Takımı

Bütçenize uygun güzel ikinci el mobilya takımı seçeneklerini mağazamızdan temin edebilirsiniz. Sistemli şekilde beklentilerinizi karşılayan hizmetler veriyoruz.

İkinci El Mobilya Takımı Nedir?

Kullanılmış ürün veya sıfır fakat küçük hasarlar nedeniyle outlet olarak satılan ürünler ikinci el olarak düşünülebilir. Bu ürünlerin buluştuğu mağaza da ikinci el mağazası ya da spotçu olarak düşünülebilir. Her ikinci el mağazasının kapasitesi, ürün çeşitleri farklıdır. İkinci el mobilya takımı anlamı ise,     kullanıldıktan sonra tarafımıza verilen, tamir bakımı yapılarak satışa sunulan üründür. Yani arada bir bakım ve yeniden satışa hazırlama durumu vardır.

İkinci el mobilya takımının çeşidi birçok farklı şekilde sıralanabilir. Çekyat takımları, oturma odası koltuk takımları, masa sandalye takımı ilk akla gelenlerdir. Yeme odası takımı, sehpa takımı, giysi dolabı seti gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

İkinci El Masa Sandalye Takımı

Yemek odalarının ana malzemelerinden biri masa ve sandalye takımıdır. Bu takım 8 kişilik masa ve sandalye olabileceği gibi daha az ve daha çok değişebilir.   Bazı takımlara yemek odası vitrini eşlik edebilir. 

Masa ve sandalye takımları, salonlarınızın bir bölümünde güzel görüntüler veren bir set olacaktır.  Bu alanları eşit biçimde aydınlattığınızda ortaya güzel sonuçlar çıkar. Dekorasyonda ortamı çok sıkmayacak biçimde seti yerleştirmelisiniz. Çünkü birbirine çok yakın olan eşyalar boğucu görüntüye neden olacaktır.

Masa sandalyelerin yapıldığı malzemeler çok çeşitlidir. Bu durum ikinci ele veren kişilerin kullandıkları ürünlere bağlı olduğu için değişkenlik gösterir. Masa ve sandalye takımları arasında karar vermek için seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. En uygun ikinci el mobilya takımı ürünlerini ideal şartlarda size sunuyoruz.

İkinci Çekyat Takımları

 Alt kısmındaki depo özelliği, aynı zamanda yatak olması nedeniyle çekyatların hayatımızdaki yeri epey farklıdır. Tek seferde birçok işlemi yapabilen, bu ürünlerin set halinde satışı yapılmaktadır. Genelde ikili çekyat takımları olarak satmaktayız. Set çekyat kullanım alanı oturma odalarında çok yaygındır. Salonlarda da koltuk takımları sıkça kullanılır. Fakat oturma odası ve salon ayrımı yapılmıyorsa salonlarda da çekyat kullanılabilir.

İkinci El Eşya Fiyatları

Mobilyaların ikinci el seçenekleri ile beyaz eşyaların ikinci el seçenekleri aynı olmaz. Fakat istisnalar da vardır. Örneğin eski bir ikinci el buzdolabı ile 5 parça koltuk takımından ikincisi daha pahalı olacaktır. Genelde tekli alımlarda beyaz eşyalar daha pahalı olduğu için bu algı vardır. İkinci el eşyaların fiyatları ürün eskiliği ve ne kadar uzun süre daha kullanılacağına göre değişebilir. Bazı eşyalar bir iki ay kullanılıp ikinci ele satılırken bazıları daha eski ve yıpranmıştır. Yıpranmış durumdaki, eski ürünlerin fiyatları azalacaktır.

Elinizdeki eşyayı ikinci el mağazamıza satmak veya eşya almak isteyenler için iletişim adreslerimizden netlik kazanabilirsiniz. Telefondan fotoğraflı paylaşımla da işlemler sürdürülebilmektedir. Mağazaya doğrudan gelerek mobilya çeşitlerimizi yakından görebilirsiniz.

Vitrinli TV Altlığı

İkinci el ürünleri kullanırken genel bakımı üzerine kendiniz dilediğiniz müdahaleleri yapabilirsiniz. Örneğin sandalyelerin rengi değiştirilebilir, koltuk yüzeyi, kılıfına alternatif bulunabilir. Çekyatlara güzel bir örtü diktirilebilir. İş yeri için sehpa seti kullanacaksanız buna özel cam zemin eklemesi vs. yapılabilir.  Yani dekorasyonu değiştirmek, daha güzel hale getirmek de sizin elinizde olacaktır. Mağazamıza teknik anlamda da bilgiler sorabilirsiniz.

En yaygın ikinci el mobilya takımı seçeneklerinden biri vitrinli TV altlıklarıdır. Hem set hem de tekli olarak bu ürünleri mağazadan alabilirsiniz. TV altlıklarını aynı zamanda eşya sergileme alanı olarak düşünebilirsiniz.  İki işlevi bir arada yapan setler beklentileri daha çok karşılar.

24 Nisan 2020
62 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Bizi Arayın