+90 538 208 64 19

Sosyal Medyada Biz}

Kilis Spot Mağazası İkinci El

Kilis Spot Mağazası İkinci El

İkinci el mobilya, beyaz eşya ve aradığınız diğer ürünleri Kilis spotçu bünyesinde bulabilirsiniz.  Sıfıra yakın ve eski eşyalar uygun fiyatlarla temin edilir.

Kilis Spotçu Alım Satım Mağazası

Mağaza içerisinde kanepeler sıkça tercih edilir. Örneğin çekyat, tekli koltuklar, koltuk takımları ve çekyat setleri yoğun talep gören ürünler arasındadır. Bir yaşam alanında en temel malzemelerden biri oturma alanları olduğundan insanlar buna daha fazla odaklanmaktadır. Oturma odaları, salonlar, mutfaklar, yatak odalarında ve dilediğiniz her yerde bu setleri kullanabilirsiniz. İkinci el mağazamızda düzenli olarak eşyalar güncellenmekte yenilenmektedir. Bu durum işleyişin kendisinden kaynaklanan bir süreçle alakalıdır.

Spot mağazamızda ikinci el mobilyaların çeşitleri arasında vitrinler sıkça yer almaktadır. Eski ve yeni tarzı sevenler için farklı çeşitleri bulabilirsiniz. Bu çeşitlerden hangileri dekorasyonda uyum sağlarsa buna göre çözüm bulmuş olursunuz. Vitrinler, camlı vitrinler, raflı ve özel tasarımlar, dolaplar gibi seçeneklere sahiptir. Bazı vitrinlerde kitaplık da bulunur. Bazıları da sadece özel mutfak malzemesi sergilemek içindir. Kilis spotçu mağazamızdaki ürünler, bir müşteriden alındığında gereken bakımları yapılır, tamir edilecek kısımları onarılır ve bu şekilde yenilenmiş olarak satışa sunulur. Bu ürün bir sehpa da olabilir, basit bir televizyon altlığı da… Her ürünümüzü titizlikle birlikte satışa sunmaktayız.

İkinci El Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri zamandan tasarruf etmemizi sağlayan, su ve elektrik tüketiminde de artı sağlayan bir beyaz eşyadır. Hemen her evde olan çamaşır makineleri, kendi içinde model ve markalara göre şekillendirilir. Çamaşır makinelerinde yüksek tasarruf yapan A+++ seçenekleri görebilirsiniz. Sıfıra yakın, az kullanılmış ve yeni çamaşır makinelerini bulacağınız mağazamızda garanti şartlarını öğrenerek önleminizi alabilirsiniz.

İkinci El Çocuk Odası Takımı

İkinci el çocuk yatakları, çalışma masası gibi çeşitler mağazamızda bulunabilir. Çocuk odası için kütüphane mobilyası da bulabilirsiniz. Çok gözlü raflar, kitapları konforlu bir şekilde koyacağınız alandır. Bu raflarla beraber odaya güzel ve işlevsel bir hava katılabilir.

İkinci El Eşya Teslimat

Satın aldığınız ürünlerin eve teslimatını hızlı ve güvenli biçimde yapıyoruz. Çoklu alımlarınızda ya da tek parça taşınması zor eşyalar için araçlarımız verdiğiniz adrese teslim edilecektir.

Spotçudan Ürün Alırken Nelere Önem Vermeli?

Spotçudaki ürünlerin kendi içinde sınıflandırması vardır. Bazı ürünler hiç kullanılmamış, bazıları az kullanılmış bazıları da çok kullanılmış yıpranmış ürünlerdir. Bir ürün alırken dikkat edeceğiniz detay, öncelikle sizin beklentiniz olmalıdır. Bütçeniz de bu noktada devreye girer. Bütçenizi ayarlayın ve seçenekler arasında karar verin. Temel amaç en az eskimiş ürünü en uygun fiyata almak olmalıdır. Özellikle elektronik aletlerde bu çok önem kazanır.

Spotçudan alacağınız ürün mobilyaysa, kırık yerlerini kontrol etmelisiniz. Bu durum beyaz eşyada çalışır durum kontrolü ile yapılabilir.  Hangi ürün alıyorsanız alıcı gözle bakınız.  Ayrıca fiyat ve dayanıklılık, ürünü kullananların yorumları ile alakalı bilgiler toplayabilirsiniz.  Bazen ürünün markası nedeniyle sorunlu bir seri de olabilir. Bu olasılığı da dikkate almanız önerilir.

Spotçu Ürün Fiyatları Pahalı mı?

İkinci el ürünlerin fiyatları Kilis spotçu mağazamız bünyesinde oldukça uygundur. Ürün yeniyse ikinci el eski eşyalara göre daha yüksek fiyattan olabilir. Bununla alakalı mağazamıza doğrudan başvuru yapmanız daha net sonuçlar verecektir. Ayrıca elinizden çıkarmak istediğiniz eşyaları da tarafımıza vermek üzere başvuru yapabilirsiniz. Eşyalarınızı yenileyecekseniz, taşındığınız için elden çıkarmanız gerekiyorsa, alım satım yapan mağazamız bunda da size çözüm ortağı olacaktır. Eşyalarınız için fiyat almak üzere görüşmeler yapabilirsiniz. Değerinde alımlar yapılmaktadır.

24 Nisan 2020
84 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Bizi Arayın