+90 538 208 64 19

Sosyal Medyada Biz}

Mobilya Alan Yerler

Mobilya Alan Yerler

Mobilyalarınızı elden çıkarmak istediğinizde mobilya alan yerler ararsınız. Bu arayışınıza kurumsal bir zeminden karşılık veriyoruz.

Giysi Dolabı Alan Yer

Kişisel kullanım odaklı eşyalardan biri olan giysi dolaplarını çeşitli nedenlerden dolayı satmak isteyebilirsiniz. Tek kişilik iki gözlü veya büyük yatak odası gardırop gibi seçenekleri elden çıkarmak için firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Boyut olarak eşya çokluğu ile alakalı bir durum olacaktır. Örneğin koleksiyon yapar gibi giysi almayı seviyorsanız size büyük bir dolap bile az gelebilir. Fakat minimal düzeyde kullanımlar daha yaygın bir durumdur. Bu dolaplar ne kadar büyük olursa verirken alacağınız para da artacaktır. Fakat mobilya kalitesi ve hasar durumu da fiyatta belirleyici olacaktır.

Mobilya Neden Başka bir Yere Verilir?

Elinizdeki mobilyaları başka bir mağazaya satmanızın birçok nedeni olabilir. Taşınıyorsanız, evdeki eşyaları yenileyecekseniz ve kullandıklarınızı elden çıkaracaksanız ikinci el alan yere başvuru yapabilirsiniz. Bazen acil nakit ihtiyaçlarda da eşya satmak istenebilir. Satılabilir durumdaki eşyalar alınarak başkalarına satılır.  Mobilyalarınızın fazlalıklarını evden çıkarmak isteyebilirsiniz. Nedenler bu şekilde sıralanabilir.

Mobilyalara Olan Genel Talep

Talep açısından mobilya alan yerler yoğun talep gören yerlerdir. Çünkü özellikle tekli veya set halindeki ürünleri çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Piyasada sıfır alacağınız ürünlere yakın birçok seçeneği bulabilirsiniz.   İkinci el ürünler iyi bir araştırma ile şans elde edeceğiniz seçenekler barındırmaktadır.

Mobilyalara her zaman talep vardır. Yani hemen her evde yaygın şekilde dolap, koltuk, çekyat, vitrin, masa, televizyon altlığı vardır. Bu nedenle sürekli evinden çıkarmak isteyen ve yeni eşya almak isteyenler olacaktır. Mobilyalardaki taleplerin hangi yönde olacağı ise ayrı bir konudur. Örneğin ikinci el ürünler özellikle kısıtlı bir süre için o şehirde yaşayacak olanlara faydalıdır. Geçici ev kuranlar, eşyalarını da geçici isteyebilir. Bütçe açısından titiz davrananlar yine ikinci el mobilyalara odaklanabilir. Özellikle kriz dönemlerinde bütçenize en uygun ürünleri arıyor olabilirsiniz.  Bazı tüketiciler en avantajlı ve ucuz ürünü aradıkları için ikinci el mobilyaya odaklanabilir.

İkinci el mobilya mağazası hem ürün alabileceğiniz hem de kendi ürünlerinizi verebileceğiniz alandır. Sektör açısından kurumsal bir zeminde hizmet veriyoruz. Bu nedenle güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.

İş yerleri açısından değerlendirme yapılırsa, ikinci el malzemeler genel maliyet açısından avantaj sağlar. Örneğin yeni mobilya görüntüsünde koltuklar bulabilirsiniz. Kitaplık, dosya koyma alanları gibi mobilyalara ofislerde sıkça ihtiyaç olur. Mutfaklarda da bardak vs. Koymak için küçük çaplı mobilya dolaplara ihtiyaç olabilir. İş yerlerine özel sehpalar yine bu açıdan avantaj olacaktır. Hem uygun hem de şık tasarımları ikinci el mobilya mağazamızda bulabilirsiniz.

Mobilya Alan Yerler Nasıl Değerlendiriyor?

Tarafımıza gelen mobilyaların bazı değerlendirme kriterleri vardır. Öncelikle o eşyanın satılabilir olup olmamasına bakılır. Yani sizden aldığımızda bu ürünü satabilecek miyiz bunu kontrol ederiz. Bazı ürünlerin satışı yok denecek kadar azdır. Bu ürünleri almamaktayız. Ayrıca tamir edebileceğimiz durumdaki mobilyaları alıyoruz. Onarım akabinde yeniden satılır hale gelerek süreci devam ettiriyoruz.

Fiyatlandırma açısından mobilya durumu, ürün parça sayısı önemlidir. Set halindeki ürünler daha yüksek tutar. Tekli ve seti bozulmuş ürünler normal ikinci el ederinden daha az fiyatlandırma ile değerlendirilebilir.

Oturma Odası Takımı Nasıl Seçilir?

İkinci el mobilya alan yerler içinden oturma odası takımı seçerken dikkatli olmalısınız. Oturma odası yüzeyindeki durum ve dekorasyona uyuma bakabilirsiniz. Oturma odası takımı, oda büyüklüğü doğrultusunda seçilmelidir. Genel eşyalarla bütünlük sağlaması adına da uygun bir ürün olmalıdır. Uzun vadeli kullanım için çok sık temizlememelisiniz.

24 Nisan 2020
75 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Bizi Arayın