+90 535 522 56 66

Sosyal Medyada Biz}

Mobilya Takımı Alan Yerler

Mobilya Takımı Alan Yerler

Kurumsal mobilya takımı alan yerler ile elinizdeki eşyaları satabilir, yeni ikinci eller alabilirsiniz.   İşlevsel faydaları olan mobilyalar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

İkinci El Takımı Elden Çıkarma Nedenleri

Elden çıkarmak istediğiniz mobilya takımları için türlü nedenleriniz olabilir. Bir iş yeriyseniz ve yeni mobilya alacaksanız eskileri satmak istersiniz. Ev için de taşınma esnasında bu genelde yapılan bir durumdur. Nedenler kişiden kişiye ve kuruma göre değişebilir.  İkinci el mobilya alan yere başvuru yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz. 

İkinci el ürünleri alan firmamızda değerlendirme yapılırken öncelikle verilen eşyaların durumu kontrol edilir. Satılabilir halde olup olmadığına bakılır. Genellikle mobilyalar sıkça tercih edildiğinden satışı da kolay ürünlerdir. Koltuklar, çekyatlar, vitrin, kitaplık gibi akla gelen birçok mobilya türünü verebilir veya satın alabilirsiniz. 

Çocuk Odası Mobilya Takımı

Çocuk odası mobilya takımları baza, kitaplık, yatak, çalışma masasından oluşan set gibi düşünülebilir. İkinci el ürün alacağınız zaman çocuk odası setini tek seferde bulabileceğiniz gibi kendiniz de set yapabilirsiniz. Bazen kendi oluşturduğunuz takımlar daha güzel olabilir. Ürün seçimlerinizde hangi eşyayı nasıl kombin edeceğinize kendiniz karar verebilirsiniz.

Çocuk odası takımı ikinci el setleri, gerekli bakımı yapılmış dayanıklı ürünlerden oluşmaktadır. Bütçenize uygun seçenekleri bulacağınız mağazamız, kendi elinizdeki çocuk odası takımı alımı da yapacaktır. Oda içerisi değişecekse, elinizdeki ürünleri satmak isteyebilirsiniz.

Yatak Odası Mobilya Takımı Alan Yerler

Yatak odası mobilya takımı ikinci el olarak alabilirsiniz. Bütçeye uygun yatak odalarında bazalı büyük çift kişilik yatak ve dolap takımı bulunabilir. Set içinde komodinler de vardır. İkinci el yatak odası seti alarak mobilya fiyat avantajı elde etmeniz mümkündür. Yatak odalarını oluşturan takımlar bazen eksiltilmiş olarak da ikinci el mağazasına verilebilir. Yani takımdaki bazı parça eksikliklerini kendiniz tamamlayabilirsiniz. Fakat bazı müşterilerimiz yatak odası setini tam olarak da verebilir. Bu durum sürekli bir alım satım durumu olduğu için değişken yapı kazanır. 

Yatak odası seçiminizde bütçe yapmak isteyebilirsiniz. Kendi takımınızı kendiniz oluşturarak fiyat avantajlarını değerlendirmiş olursunuz. İyi durumdaki bir sıfır iki kişilik yatak bulabilir, yatak bazasını ve dolapları parçalar halinde de oluşturabilirsiniz.  Yatak ve komodinler, yatak başları, aksesuarlar aydınlatıcılar vs. tüm ayrıntılarda mobilya takımı alan yerler beklentinize yanıt verecektir.

Mutfak Mobilyaları 

 İkinci el mutfak mobilyaları arasında masa sandalyeler yer almaktadır. Ayrıca L koltuk şeklindeki yemek masaları da bulunabilir. İşlevsel açıdan mutfaklarınızın ortamına uyacak, çok yer kaplamayan ve güzel görünen eşyalar bulunabilir. Mutfak mobilyalarına erzak saklama dolapları da eklenebilir. Raflı dolap türleri, oldukça sık tercih edilmektedir.

Mobilya Kullanırken Önem Verilmesi Gerekenler

 İkinci el mobilya malzemelerinizi severek aldığınızı varsayarsak uzun süre kullanmak istersiniz. Bu ürünlerin bakımı ömründe etkili olacaktır. Çünkü yanlış uygulamalar kısa sürede ürünün hasar görmesi ile sonlanabilir. Güneş ışınlarına doğrudan uzun süre maruz kalmamasına dikkat etmelisiniz. Güneşin yıpratıcı etkileri vardır. Ayrıca bir mobilyanın üretim malzemesi dikkate alınırsa, nem ve ıslaklığı sevmeyeceği de anlaşılabilir. Uzun süre nemli ve ıslak ortamda kalan mobilyanız zarar görecektir.

Mobilyalarınızı eğer evden ayrılacaksanız mutlaka örtülerle kapatmanız önerilir. Olası dış etkenlerin zararını bu şekilde engellemiş olursunuz. Sert cisimlerle mobilyalara vurursanız kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle sizin hassas davranmanız da önemli bir konudur.

Nakliye, zamanlama, planlı çalışma konularında beklentilerinizi karşılayan bir firmayız. Elinizdeki eşyaların fiyatını sormak için mobilya takımı alan yerler iletişim adresimize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz doğru değerlendirme yapacak tecrübeye sahiptir.

Bir telefon ile bize ulaşabilirsiniz : 0535 522 56 66

24 Nisan 2020
175 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Hemen Bizi Arayın